Sayfa Yükleniyor.
Lütfen Bekleyin...
info@wifiadana.com (0507) 524 95 58

Ürün Resimleri

  • ISPGuard 5651 & Hotspot Gateway
  • ISPGuard 5651 & Hotspot Gateway
  • ISPGuard 5651 & Hotspot Gateway

ISPGuard 5651 & Hotspot Gateway

ISPGuard Hotspot Gateway Nedir ?

ISPGuard Hotspot Gateway Kamuya açık alanlarda müşterilerine ya da misafirlerine internet yayınlayan kurumların ücretli/ücretsiz internet hizmeti sunmalarını basitleştiren aynı vakitte bunları yapar iken 5651 sayılı yasa gereği kablolu ve kablosuz bağlı olan istemcilerin internet erisimlerini kayıt altına alan ilerlemiş ve stabil bir hotspot çözümüdür.

Kimlik Doğrulama Çeşitleri

ISPGuard ilerlemiş kimlik doğruluğunu sağlama sistemleri konusun da uzmanlaşmış bir çok proje de yapılamaz olmaz denilen kimlik doğruluğunu sağlama sistemlerin üstesinden basitçe gelmiştir. Aktif olarak SMS,Tc Kimlik,Bilet,Otel ve Yurt Yazılımı Entegrasyonları,Active Directory Entegrasyonu,Sponsor E-Posta Doğrulaması ve Sosyal Medya hesapları ile ISPGuard Hotspot erişim noktalarından misafirlerinizin internete erişmelerini sağlayabilirsiniz.

5651 Log Yönetimi ve Analizi

ISPGuard Log modülü 5651 sayılı yasaun "internet toplu kullanım sağlayıcı" tanımlarına ideal loglama özelliklerini yayınlayan ve ilerlemiş idare becerisi sahip bir yazılımdır.

ISPGuard arayüzünden bu logları basitçe görebilir,silebilir ve dilediğiniz günün logunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.Dilerseniz ISPGuard ExtScript sayesinde logları diğer bir bilgisayarların ftp sunucularına ya da paylaşım dizinlerine kopyalayabilirsiniz.

Mobil Uyumlu Yönetim Paneli ve Müşteri Paneli

Satın alacağınız Hotspot yazılımın da aramanız gereken en büyük özelliklerden sadece biri de Yönetilebilirliği ve Müşterilere sunacağınız panel üstünde ne kadar elastik işlemler yapabildiğinizdir.ISPGuard bu hususta Karşılama Ekranın`da karşılabileceğiniz text/resim vb alanların değişikliklerini idare panelinden tek tuşla yapabilirsiniz.

Karşılama ekranını dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Slide olarak geride bıraktığımız resimler ekleyebilirsiniz.Kendi logolarınızı basitçe upload ederek özelleştirilmiş karşılama ekranına sahip olabilirsiniz.Hiçbir destek ekibine gereksinim duymadan basitçe Türkçe arayümüzden kendiniz dilediğiniz gibi ekranlar tasarlayabilirsiniz.

Yönetilebilir Sınırsız Dil Desteği

Müşteri Paneli üstünde tespit edilen tüm yazıları ve html form alanlarını idare panelinden dilediğiniz dillere çevirebilir isterseniz ekstra sınırsız dil sayfaları oluşturabilirsiniz.

Gelişmiş Band genişliği ve Kota Yönetimi

ISPGuard Kullanıcı Bazlı olmak üzere Bandwitdth,Kota ve Adil Kullanım kotalı profiller meydana getirmenizi destekler.Her kullanıcıya ayrı ayrı bandwitdth ve kota sınırlaması yapabilirsiniz.

Ücretli/Ücretsiz Otel ve Yurt Yazılımları ile Tam Entegrasyon

ISPGuard ile Loby`de Ücretsiz odalarda ücretli internet satabilirsiniz. İnternet satışlarında Bandwitdh , Kota ve Adil Kotalı profiller yaratarak internet satışı yapabilirsiniz. Bu işlemleri Yönetim panelinden raporlayabilir otel programınızındaki alakalı bireyin folyosuna otomatik işletebilirsiniz.

Ürün ile alakalı daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak amacıyla lütfen bizimle iletişime geçin.