info@wifiadana.com

Hi̇zmetleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Oteller

Oteller

Otel müşterileri için internet hizmeti, memnuniyet ve tercih açısından çok önemli bir noktaya geldi. Bu açıdan düşünüldüğünde müşterilerinize WİFİ yayını yapmak kaçınılmaz oluyor. WİFİ yayınlarınızı hızlı, güvenilir ve 5651 yasasına uygun yapmak artık bir zorunluluktur.

Tatil Köyleri

Tatil Köyleri

Tatil Köyü müşterileri için internet hizmeti, memnuniyet ve tercih açısından çok önemli bir noktaya geldi. Bu açıdan düşünüldüğünde müşterilerinize WİFİ yayını yapmak kaçınılmaz oluyor. WİFİ yayınlarınızı hızlı, güvenilir ve 5651 yasasına uygun yapmak artık bir zorunluluktur.

Restaurantlar

Restaurantlar

Restaurant lar da çok yoğun olarak kullanılan WİFİ ağı, aynı zamanda bir çok saldırı ve tehditlere açıktır. Kullanıcılar çoğu sitelere erişim sağlamakta ve dilediği konularda yorumlarda bulunmaktadır, bu tarz hukuki işlem gerektiren konularda Cafe sahibi sorumlu tutulmaktadır.

Cafeler

Cafeler

Cafeler den çok yoğun olarak kullanılan WİFİ ağı, aynı zamanda bir çok saldırı ve tehditlere açıktır. Kullanıcılar çoğu sitelere erişim sağlamakta ve dilediği konularda yorumlarda bulunmaktadır, bu tarz hukuki işlem gerektiren konularda Cafe sahibi sorumlu tutulmaktadır.

Yurtlar

Yurtlar

Öğrenci yurtlarında sağlamış olduğunuz İnternet Yayınınızı 5651 yasasına istinaden mutlaka güvenli hale getirmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda internet kalitesini arttırmış ve dışarıdan 3. Şahısların sisteme girmesini engellemiş olacaksınız. Wifi şifrelerinin öğrenciler arasında çok hızlı yayılacağını ve internet üzerinde ki olumsuz hukuki işlem gerektirecek tüm konularda Yurt yönetiminin sorumlu olacağını unutmayınız.

Okullar

Okullar

Okullarda sağlamış olduğunuz İnternet Yayınınızı 5651 yasasına istinaden mutlaka güvenli hale getirmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda internet kalitesini arttırmış ve dışarıdan 3. Şahısların sisteme girmesini engellemiş olacaksınız. Wifi şifrelerinin öğrenciler arasında çok hızlı yayılacağını ve internet üzerinde ki olumsuz hukuki işlem gerektirecek tüm konularda Yurt yönetiminin sorumlu olacağını unutmayınız.

Hastaneler

Hastaneler

5651 yasasına göre hastanenizde yatan hastalarınız ve refakatçılar için güvenli internet sağlamak ve bu internet trafiğini kayıt altına alarak depolamanız gerekmektedir. Aksi düşünülecek olursa kullanıcıların internet üzerinde yaptığı her türlü aksiyonda Hastane yönetimi sorumlu tutulmaktadır. İster TC kimlik ister SMS isterseniz Oda numarasına göre doğrulama yaparak WİFİ ağınızı güvenli hale getirebilirsiniz.

Alışveriş Merkezleri

Alışveriş Merkezleri

İşletmenizde sağlayacağınız İnternet yayınınız ile Günlük Ziyaretçi Bilgilerine, Yaş Ortalamalamasına vb. bilgilere çok rahatlıkla ulaşabilir ve analizler yapabilirsiniz. Tabi bunları yaparken İnternet Yayınınızın güvenli olması ve 5651 kanuna uygun olması gerekmektedir. ISPGuard ile bunları kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın