info@wifiadana.com

Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Biz Wifi Adana İnternet hizmetleri ekibi olarak yeni medyanın öneminin ciddi bir şekilde arttığı günümüzde müşterilerimize kusursiz hizmet verebilme anlayışıyla profesyonelce çözümler üretiyoruz. Konusunda üst seviyede eğitim ve deneyime sahip olan kadromuz, işlerinin ciddiyetine yakışan bir şekilde başarılara imza atmaya devam ederken, teknolojiyi verimli ve etkin kullanabilmek için; bilişim, reklam, iletişim dünyasını ekip olarak yakından takip etmektedir. Ürettiğimiz kalıcı çözümler sayesinde; işletmelerin en az maliyetle ve en kısa sürede, etkin bir biçimde kurumsal değişimi bizimle yaşamalarını sağlamaktayız. Bilişim teknolojileri bilgi birikimi ve deneyimi ile harmanlanmış profesyonel internet stratejileri yaklaşımımız ile "sizin ihtiyaçlarınıza İdeal ve en iyi çözümleri sunmak ve şirketinizi günün teknolojisine ayak uyduracak hale getirmek" vizyonuyla katma değer yaratmaya odaklanmış bir tam bir hizmet ekibiyiz.

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."

Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; yalnız bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha iyi olmak için çalışırsınız. WifiAdana ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli çoğu sorunle karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

"Disiplinli ve uygulamalı çalışıyoruz."

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda etkin olmak istiyorsanız netlikle belli programlar kapsamında disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.


0
UZMANLIKLARIMIZ
Duis vel nibh at velit scelerisque suscipit. Nunc sed turpis. Fusce egestas elit eget lorem. Sed cursus turpis vitae tortor
Mikrotik yapilandirilmasi %90
Ubnt Anten Yapilandirmasi %90
Pfsense Yapilandirma %90
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın